Ogłoszenia duszpasterskie, 14.07.2024

1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Mariusza Wyrostkiewicza, ojca duchownego MWSD we Wrocławiu, który w w najbliższym tygodniu będzie pełnił w posługę duszpasterską w naszej parafii, pod nieobecność ks. Proboszcza. Dziękujemy ks. Norbertowi Widok za posługę w ostatnim czasie.

2. W miesiącu lipcu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy losowe proszę zgłaszać po Mszy św. w zakrystii.

3. W piątek zapraszam do adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy, w Kruszynie od g. 17:15 na zakończenia adoracji koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. W tym tygodniu nie będzie Mszy św: w poniedziałek. W sobotę dodatkowa Msza św. w Kruszynie o g. 8:00. W przyszłą niedzielę Msza św. w Kopaniu o g. 17:15.

5. Dziękuję wszystkim za udział w nabożeństwie fatimskim. Dziękuje za przygotowanie dekoracji kwiatowej i pomoc podczas nabożeństwa.

6. Organizatorzy Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej, zapraszają do udziału w pielgrzymowaniu na Jasna Górę, która wyruszy 3 sierpnia, z Katedry Wrocławskiej i trwać będzie do 10 sierpnia. Zgłoszenia i zapisy w Brzegu, w parafii Miłosierdzia Bożego. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej: www.pielgrzymka.pl.

Osoby, które nie będą mogły fizycznie uczestniczyć w pieszej pielgrzymce, zapraszam do udziału w duchowym wędrowaniu. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii w przyszłą niedzielę.

7. W Liturgii Kościoła, będziemy w tym tygodniu obchodzić wspomnienia: poniedziałek – św. Bonawentury, bpa i dK; wtorek – NMP z Góry Karmel; sobota – bł. Czesława, prezb. Patrona Miasta Wrocławia i Archidiecezji Wrocławskiej

8. Zachęcam do zakupu nowego numeru tygodnika NIEDZIELA. Cena 10 zł.

9. Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz korzystającym z urlopu, życzę dobrego, słonecznego i bezpiecznego wypoczynku, pamiętajmy o spotkaniu z Panem Bogiem, zarówno w kościele, jak i dziełach stworzeniach.