Odpust i dożynki w Prędocinie, 25.08.2024

Zbliża się uroczystość NMP Częstochowskiej, która jest Patronką kościoła w Prędocinie, zapraszam serdecznie Wspólnotę Parafialną do udziału w uroczystościach odpustowych, które są połączone również z dziękczynieniem za tegoroczne zbiory. Msza św. odpustowa o g. 13:00, której będzie przewodniczył o. Symeon Stachera, zaprzyjaźniony z nami, misjonarz z Maroka. W czasie Mszy św. poświęcony zostanie wieniec dożynkowy i odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia dzwonkami, Liturgiczną Służbę Ołtarza, scholę, młodzież i dorosłych, mieszkańców Prędocina do pomocy w przygotowaniu kościoła i zaangażowaniu się w przebieg Liturgii. Niech to będzie nasze wspólne DZIĘKCZYNNIENIE Panu Bogu za dar Jego błogosławieństwa i szczególną opiekę Matki Bożej. W sobotę (24.08) o g. 20:15 okazja w kościele w Prędocinie do spowiedzi św. przed odpustem.