Ogłoszenia duszpasterskie, 07.07.2024

1. Dziś po Mszy św. z racji I niedzieli m-ca, chwila adoracji Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. W miesiącu lipcu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy losowe proszę zgłaszać po Mszy św. w zakrystii.

3. W tym tygodniu nie będzie Mszy św: w poniedziałek i w środę. W przyszłą niedzielę Msza św. w Kopaniu o g. 17:15

4. W sobotę, 13 lipca zapraszam do wspólnego udziału w nabożeństwie fatimskim, które odbędzie się w Kopaniu, po Mszy św o g. 19:00. Weźmy ze sobą świeca na czas procesji różańcowej ulicami wioski. Ofiary złożone podczas nabożeństwa przeznaczamy na zakup kwiatów do figurki Matki Bożej.

5. W Liturgii Kościoła, będziemy w tym tygodniu obchodzić wspomnienia: poniedziałek – św. Jana z Dukli, prezb; czwartek – święto św. Benedykta, opata i Patrona Europy; piątek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu; sobota – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

6. Zachęcam do zakupu nowego numeru tygodnika NIEDZIELA. Cena 10 zł.

7. Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz korzystającym z urlopu, życzę dobrego, słonecznego i bezpiecznego wypoczynku, pamiętajmy o spotkaniu z Panem Bogiem, zarówno w kościele, jak i dziełach stworzeniach.